ENOROSSI - EASY RAKE SUPERSTAR

New

Easy Rake Superstar je najväčší zhrňovač v tvare písmena V. Bol navrhnutý, aby vyhovoval potrebám všetkých farmárov a veľkých poľnohospodárskych podnikov.

Zhrňovače Enorossi v tvare V sú ideálne pre všetky typy terénov.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

Vo verziách s 18 a 20 prstovými kolesami je stroj dodávaný so zdvojeným silným rámom, ktorý je lomený a dokáže sa ideálne prispôsobiť terénu. 

POPIS:

Easy Rake Superstar je najväčší zhrňovač v tvare písmena V. Bol navrhnutý, aby vyhovoval potrebám všetkých farmárov a veľkých poľnohospodárskych podnikov. Vyrába sa v prevedení s 16, 18 a 20 prstovými kolesami, kedy má stroj záber až 12 metrov. Kĺbový rám a nezávislé zavesenie prstových kolies umožňujú tomuto zhrňovaču prispôsobiť sa tým najťažším pracovným podmienkam.  Veľké prstové kolesá Ø 150 cm sú štandardne dodávané s prstami Ø 7,5 mm. Tieto prsty sú dostatočne tvrdé na to, aby ideálne fungovali pri zhrňovaní lucerny, trávy ale aj kukuričného kôrovia. Hydraulický systém tohto stroja umožňuje obsluhe traktora pracovať iba s jednou stranou stroja. 
Šírka riadku sa veľmi jednoducho a rýchlo nastavuje v niekoľkých polohách. Stroj je vybavený tandemovou riaditeľnou nápravou. Samostatne odpružené kolesá zabezpečujú optimálny prítlak na pôdu, znižujú obsah popolovín v zhrňovanej hmote, NEZHRŇUJÚ KAMENE a znižujú spotrebu traktora v porovnaní s rotorovými zhrňovačmi. Každá krmovina (napr. lucerna) je starostlivo zhrňovaná bez akéhokoľvek porušenia listov, čím sa udržiava ich vysoká nutričná hodnota. Riadok je prakticky vytvorený bez strát na hmote. Automatické zaaretovanie stroja do prepravnej polohy je možné urobiť bez opustenia kabíny traktora.         
Spoločnosť Enorossi ako prvá vyvinula tento typ zhrňovačov. Stroje sú dodávané s riaditeľnými zadnými kolesami pomocou uzavretého hydraulického okruhu. Tento spôsob umožňuje zhrňovačom riadiť zadné kolesá pri práci a taktiež pri preprave. Vďaka tomuto riešeniu sa stroj dokáže otočiť aj v ťažko dostupných a úzkych terénoch. Naše stroje ako jediné na trhu majú medzinárodne patentované opruženie predných pojazdových kolies. Toto jedinečné riešenie predlžuje životnosť stroja, kedy nezaťažuje nosný rám vibráciami, ku ktorým dochádza na nerovných a členitých parcelách. Zhrňovače Enorossi sa vyznačujú dlhou životnosťou, pretože sa skladajú z veľmi jednoduchých častí, ktoré sa neopotrebujú tak rýchlo a môžu byť vymenené za veľmi nízku cenu. V porovnaní s rotorovými zhrňovačmi absentuje oprava kardanov a prevodoviek, pretože sa na stroji nenachádzajú. 

Označenie modelov:  Easy Rake Superstar, Easy Rake Superstar Autosteer 

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

-Hydraulické otváranie a zatváranie.

-Nastavenie šírky riadku od 90 do 150 cm.

-Nosný rám je vyrobený z ocele FE 510.

-Nosný rám v rozmeroch 150 mm x 100 mm, hrúbka 4 mm.

-Tiahlo stroja je vyrobené zo zdvojeného rámu.

-Spojovacie tyče pre optimálnu tuhosť rámu.

-Prstové kolesá Ø 150 cm, dvojnásobne prelisovaným stredom, ktorého hrúbka je 3,5 mm.

-Prsty Ø 7,5 mm.

-Stredové prstové kolesá Ø 90 cm.

-Odpružené predné kolesá.

 

 

Model

Pracovná šírka

Počet pojazdových kolies

Prepravná šírka

Prepravná dĺžka

Hmotnosť

ERS - 16

970 cm

8

280 cm

1030 cm

2250 Kg

ERS – 18 SN

1060 cm

12

280 cm

1120 cm

2590 Kg

ERS – 20 SN

1150 cm

12

280 cm

1210 cm

2749 Kg

No customer comments for the moment.

Write a review

ENOROSSI - EASY RAKE SUPERSTAR

ENOROSSI - EASY RAKE SUPERSTAR

Easy Rake Superstar je najväčší zhrňovač v tvare písmena V. Bol navrhnutý, aby vyhovoval potrebám všetkých farmárov a veľkých poľnohospodárskych podnikov.

Related Products