ENOROSSI - YPSILON

New

NOVINKA NA TRHU!!! Jedinečná konfigurácia Yponúka čisté a šetrné zhrňovanie po celej pracovnej šírke stroja.

Zhrňovače Enorossi v tvare Y sú ideálne pre všetky typy terénov.NOVINKA NA TRHU !!!

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

Mnoho inovácií, ktoré uspokojujú vaše nároky: riadenie zadných kolies, nová technológia prstových kolies. Automatické zaaretovanie stroja do prepravnej polohy. Medzinárodne patentovaný systém odpruženia predných kolies. 

POPIS:

Zhrňovač v tvare písmena Y bol navrhnutý s mnohými technologickými inováciami, ktoré sú jedinečné na trhu a je zameraný na zvýšenie produktivity obsluhy stroja. Konfigurácia Y ponúka čisté a šetrné zhrňovanie po celej pracovnej šírke stroja. Odpruženie predných kolies eliminuje namáhanie materiálu – nosného rámu. Riadenie zadných kolies zabezpečuje jednoduchú prácu stroja aj na malých parcelách. Univerzálne prstové kolesá s gumovými hrotmi Ø 150 cm. Kĺbový rám umožňuje zhrňovaču prispôsobiť sa rôznym pracovným podmienkam. Na rozdiel od zhrňovačov typu V,zhrňovač tvaru Y nepotrebuje stredové prstové kolesá, pretože konštrukcia tohto stroja dokonale zhrňuje hmotu po celej jeho pracovnej šírke. Stroj môže byť vybavený štandardnými prstovými kolesami Ø  150 cm, Ø prstov 7,5 mm.             
Spoločnosť Enorossi ako prvá vyvinula tento typ zhrňovačov. Stroje sú dodávané s riaditeľnými zadnými kolesami pomocou uzavretého hydraulického okruhu. Tento spôsob umožňuje zhrňovačom riadiť zadné kolesá pri práci a taktiež pri preprave. Vďaka tomuto riešeniu sa stroj dokáže otočiť aj v ťažko dostupných a úzkych terénoch. Naše stroje ako jediné na trhu majú patentované opruženie predných pojazdových kolies. Toto jedinečné riešenie predlžuje životnosť stroja, kedy nezaťažuje nosný rám vibráciami, ku ktorým dochádza na nerovných a členitých parcelách. Zhrňovače Enorossi sa vyznačujú dlhou životnosťou, pretože sa skladajú z veľmi jednoduchých častí, ktoré sa neopotrebujú tak rýchlo a môžu byť vymenené za veľmi nízku cenu. V porovnaní s rotorovými zhrňovačmi absentuje oprava kardanov a prevodoviek, pretože sa na stroji nenachádzajú. 

Označenie modelov:  RTY 12 + 3, RTY 14 + 3

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

-Hydraulické otváranie a zatváranie.

-Nosný rám je vyrobený z ocele FE 510.

-Nosný rám v rozmeroch 150 mm x 100 mm, hrúbka 4 mm.

-Tiahlo stroja je vyrobené zo zdvojeného rámu.

-Prstové kolesá Ø 150 cm, dvojnásobne prelisovaným stredom, ktorého hrúbka je 3,5 mm.

-Univerzálne prstové kolesá s gumovými hrotmi Ø 150 cm.

-Prsty Ø  7,5 mm.

-Odpružené predné kolesá.

-Automatické zaaretovanie stroja do prepravnej polohy.

 

 

Model

Pracovná šírka

Počet pojazdových kolies

Prepravná šírka

Prepravná dĺžka

Hmotnosť

RTY 12 + 3

790 cm

4

280 cm

990 cm

2400 Kg

RTY 14 + 3

880 cm

4

280 cm

1110 cm

2600 Kg

No customer comments for the moment.

Write a review

ENOROSSI - YPSILON

ENOROSSI - YPSILON

NOVINKA NA TRHU!!! Jedinečná konfigurácia Yponúka čisté a šetrné zhrňovanie po celej pracovnej šírke stroja.

Related Products